Laserowe zamykanie naczyń, Urządzenia kosmetyczne, lasery kosmetyczne - IG Medical Team

Laserowe zamykanie naczyń

Laserowe zamykanie naczynek stanowi zabieg, na który decyduje się coraz większa liczba osób. Można go przeprowadzić na różnych częściach ciała, choć największym zainteresowaniem cieszy się twarz. Efekt uzależniony jest od dobrania odpowiedniej długości fali emitowanej przez laser. W rezultacie maksimum ciepła powinno być oddawane we krwi, natomiast skóra musi być tylko nieznacznie podgrzewana. W jaki sposób przygotować się do zabiegu, jak wygląda i czego można spodziewać się po jego zakończeniu?

Co dzieje się w trakcie wizyty?

Zamykanie naczynek laserem to dobre rozwiązanie przede wszystkim dla osób zmagających się z takimi dolegliwościami, jak rumień, widoczne naczynka, wiotkość skóry lub płytkie zmarszczki. W zależności od oceny stanu pacjenta, dobierane są odpowiednie parametry pracy lasera w celu uzyskania jak najlepszych efektów. Całość standardowo poprzedza przeprowadzenie demakijażu i peelingu twarzy. Przed rozpoczęciem laserowego usuwania naczynek konieczne jest również nałożenie specjalnych okularów ochronnych na oczy. Specjalista przykłada głowicę do powierzchni skóry i uwalnia kolejne impulsy laserowe. Pacjent nie odczuwa bólu, choć może zdarzyć się uczucie lekkiego dyskomfortu w momencie występowania większych zmian. Po zakończeniu procedury zdarza się, że skóra bywa zaczerwieniona i obrzęknięta. Taki efekt jest jednak tylko tymczasowy i znika kilka dni po wizycie.

Laser skutecznym sposobem na naczynka

Laser jest dobrym sposobem na niwelowanie naczynek znajdujących się na nogach. Z uwagi na obecny tryb życia, kończyny dolne często narażone są na powstawanie tego typu dolegliwości. Laserowe zamykanie naczynek na nogach przynosi doskonałe rezultaty. Rozszerzone naczynka na nogach bardzo często stanowią przyczynę wielu kompleksów. W rezultacie osoby zmagające się z tym problemem noszą długie spodnie nawet w ciepłe dni oraz unikają wyjść na basen. Laser na zamykanie naczynek stanowi w tym przypadku zdecydowanie lepsze rozwiązanie. Wnikanie w głąb skóry powoduje obkurczenie i zamknięcie naczynek. Zastosowanie najnowszych technologii umożliwia zlikwidowanie nawet głęboko osadzonych zmian. Dla komfortu pacjenta stosuje się również urządzenia ze specjalnym systemem chłodzenia. Laser to najlepsze wyjście w sytuacji zmagania się z tego rodzaju zmianami. W szybki i komfortowy sposób pozwala zapomnieć o nieestetycznym wyglądzie.

Shopping Cart