[vc_row][vc_column][vc_column_text]Regulamin zamówień IG MEDICAL TEAM

 1. Zamówienia będą realizowane przez firmę: FHU ITA  Izabela Tajstra, ul. Sienkiewicza 52, 43-100 Tychy nip: 6461780909 zwaną dalej sprzedawcą.
 2. Zamówienia można składać: mailem na adres: info@igmt.pl,  telefonicznie pod numerem: +48 793 307 210 lub osobiście w siedzibie firmy.
 3. Sprzedawca przystępuje do realizacji zamówienia po wpłaceniu wcześniej określonego zadatku przez kupującego. O wysokości zadatku kupujący zostanie poinformowany drogą mailową oraz telefoniczną.
 4. Zamówienia realizowane są w terminie ustalonym ze sprzedawcą maksymalnie do czterech tygodni od momentu wpłaty zadatku.
 5. Każdy zakup jest potwierdzony paragonem fiskalnym lub fakturą vat.
 6. Istnieje możliwość finansowania urządzeń przez firmy leasingowe lub banki.
 7. Należność za zamówienie klient reguluje za pomocą przelewu na wskazany numer rachunku bankowego lub gotówką po wcześniejszym ustaleniu tego faktu ze sprzedawcą.
 8. Koszty przesyłki ponosi kupujący lub sprzedawca w zależności od ustaleń.
 9. Dostawy realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub w zależności od rodzaju zakupionego towaru może on być dostarczony przez sprzedającego. Istnieje możliwość osobistego odbioru towaru po wcześniejszym uzgodnieniu terminu ze sprzedawcą.
 10. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia, zamawiający bezzwłocznie otrzyma taką informację

Reklamacja Towaru przez Kupującego będących Konsumentami

 1. Konsumentom przysługuje prawo do złożenia reklamacji Towaru w trybie rękojmi za wady fizyczne rzeczy sprzedanej zgodnie z Kodeksem Cywilnym, z uwzględnieniem postanowień dotyczących Konsumentów. Sprzedawca odpowiada za wady towaru stwierdzone w ciągu 2 lat od dostarczenia Towaru.
 2. Reklamację można złożyć za pomocą  wysłania listu w wersji elektronicznej, papierowej lub w każdy inny dopuszczony prawem sposób.
 3. Po otrzymaniu zgłoszenia reklamacji Sprzedawca niezwłocznie skontaktuje się z Klientem w celu ustalenia dalszego sposobu postępowania.
 4. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni roboczych od daty otrzymania przez Sprzedawcę.

Podstawa prawna:

 1. Zgodnie z art.10 Ustawy z dn.2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny Kupującemu przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty zakupu pod warunkiem, że towar nie był używany ani nie został w żaden sposób uszkodzony. W takim przypadku zwracana jest kwota równa cenie zamówionego towaru, bez kosztów przesyłki

Sklep zastrzega sobie możliwość zmiany w/w punktów regulaminu.

Regulamin zamówień w sklepie ig MEDICAL TEAM[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row]