lipolaser Kriolipoliza kawitacja rf igmt

Lipo laser, Kriolipoliza, Kawitacja oraz RF, czyli Platforma 4in1 Apollo 2000

Platforma 4in1 Apollo 2000 4w1

To niezwykłe urządzenie, które posiada wbudowane cztery różne technologie służące do modelowania sylwetki, czyli: Lipo laser, Kriolipoliza, Kawitacja oraz Fale Radiowe RF.

Jak działa Lipo laser ?

Lipo laser, zwany też zimnym laserem, jest urządzeniem, które emituje światło o długości 650nm. Wiązka świetlna poprzez poszczególne warstwy skóry kieruje się do komórek tłuszczowych, w których pod jej wpływem dochodzi do reakcji chemicznej mającej na celu rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Przekazywane są one do układu limfatycznego, a następnie wydalane z organizmu. Proces ten ułatwiony jest poprzez dodatkowe głowice umieszczone w okolicy węzłów chłonnych znajdujących się najbliżej obszaru poddawanego zabiegowi, stymulujące układ limfatyczny. Światło lasera nie niszczy błon komórek tłuszczowych, a jedynie w wyraźny i kontrolowany sposób wpływa na ich objętość. Przypomina to proces wysuszania dojrzałych winogron, tak by stały się rodzynkami. Laser działa jedynie na komórki tłuszczowe, nie uszkadza okolicznych tkanek, czy naczyń krwionośnych. Co równie istotne, sposób generowania wiązki promieni laserowych zapobiega nadmiernemu rozluźnieniu skóry i nie stwarza zagrożenia powstania nierówności.

 

Dlaczego warto wybrać urządzenie Lipo Laser ?

Urządzenie Lipo Laser działa na komórki tłuszczowe znajdujące się pod powierzchnią skóry. Redukcja ich jest procesem trudnym i niekoniecznie przynoszącym zadowalające efekty nawet przy pomocy diety lub ćwiczeń fizycznych, które zazwyczaj pozyskują energię z głębiej położonych komórek tłuszczowych. A zatem osoby regularnie ćwiczące, a mające problem z redukcją tłuszczyku płycej położonego, mogą śmiało zdecydować się na ten zabieg. Ponadto zabieg wysmukla sylwetkę i przynosi efekt zregenerowanej, odmłodzonej skóry.

Jak wygląda zabieg przy użyciu Lipo Lasera?

Na wybraną partię ciała przykładane są cztery głowice emitujące wiązki laserowe i powodujące rozpad trójglicerydów. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny, dający jedynie uczucie delikatnego ciepła. W zależności od wielkości obszaru poddawanego zabiegowi, może on trwać 10- 40 minut. Do zabiegu kwalifikują się nie tylko miejsca powszechnie znane z odkładania się w nich tłuszczu, czyli uda, brzuch, pośladki, czy boki, ale także ramiona, łydki i podbródek.

Jak często wykonujemy zabiegi Lipo Laserem?

Aby uzyskać pożądany efekt, warto przyjąć zabiegi w serii, dwa razy w tygodniu. W trakcie kuracji należy zastosować lekkostrawną dietę, pić dużo płynów i wdrożyć wysiłek fizyczny, który może pogłębić pożądane efekty nawet o 150%, ale też eliminuje efekt jo-jo i przeciwdziała ewentualnym zatorom limfatycznym. Chociaż zabieg jest skuteczny sam w sobie, to osoby borykające się ze złożonym problemem cellulitu, czy nadmiarem tkanki tłuszczowej mogą połączyć go z zabiegami drenującymi i ujędrniającymi.

Przeciwskazania:

 • ciąża i karmienie piersią,
 • metalowe lub silikonowe implanty bezpośredniej okolicy poddawanej zabiegowi,
 • stosowanie leków lub ziół światło uczulających przynajmniej 2 tygodnie przed zabiegiem,
 • rozrusznik serca,
 • problemy dermatologiczne, wrzody żołądka, wysokie ciśnienie, cukrzyca, otwarte rany,
 • rany i operacje – nie szybciej niż po upływie 3 miesięcy.

Ze schorzeń warto wymienić:

 • chorobę nowotworową, cukrzycę za zgodą lekarza prowadzącego,
 • epilepsję, problemy z krzepliwością krwi lub zakrzepice,
 • alergie lub swędzenie niewiadomego pochodzenia. Leki, przy przyjmowaniu, których warto zachować ostrożność, to retinoidy (6 mies. przed zabiegiem), preparaty z dużą dawką witaminy A,

Zobacz Lipo laser Platforma All Inclusive 4 w 1 na naszej stronie 

PLATFORMA ALL INCLUSIVE  4w1 to niezwykłe urządzenie, które posiada wbudowane cztery

różne technologie służące do modelowania sylwetki, czyli: Lipo laser, Kriolipoliza, Kawitacja oraz Fale Radiowe RF.

Jak działa Lipo laser ?

Lipo laser, zwany też zimnym laserem, jest urządzeniem, które emituje światło o długoś

ci 650nm. Wiązka świetlna poprzez poszczególne warstwy skóry kieruje się do komórek tłuszczowych, w których pod jej wpływem dochodzi do reakcji chemicznej mającej na celu rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Przekazywane są one do układu limfatycznego, a następnie wydalane z organizmu. Proces ten ułatwiony jest poprzez dodatkowe głowice umieszczone w okolicy węzłów chłonnych znajdujących się najbliżej obszaru poddawanego zabiegowi, stymulujące układ limfatyczny. Światło lasera nie niszczy błon komórek tłuszczowych, a jedynie w wyraźny i kontrolowany sposób wpływa na ich objętość. Przypomina to proces wysuszania dojrzałych winogron, tak by stały się rodzynkami. Laser działa jedynie na komórki tłuszczowe, nie uszkadza okolicznych tkanek czy naczyń krwionośnych. Co równie istotne, sposób generowania wiązki promieni laserowych zapobiega nadmiernemu rozluźnieniu skóry i nie stwarza zagrożenia powstania nierówności.

Dlaczego warto wybrać urządzenie Lipo Laser ?

Urządzenie Lipo Laser działa na komórki tłuszczowe znajdujące się pod powierzchnią skóry. Re

dukcja ich jest procesem trudnym i niekoniecznie przynoszącym zadowalające efekty nawet przy pomocy diety lub ćwiczeń fizycznych, które zazwyczaj pozyskują energię z głębiej położonych komórek tłuszczowych. A zatem osoby regularnie ćwiczące, a mające problem z redukcją tłuszczyku płycej położonego, mogą śmiało zdecydować się na ten zabieg. Ponadto zabieg wysmukla sylwetkę i przynosi efekt zregenerowanej, odmłodzonej skóry.

Jak wygląda zabieg przy użyciu Lipo Lasera?

Na wybraną partię ciała przykładane są cztery głowice emitujące wiązki laserowe i powodujące rozpad trójglicerydów. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny, dający jedynie uczucie delikatnego ciepła. W zal

eżności od wielkości obszaru poddawanego zabiegowi, może on trwać 10- 40 minut. Do zabiegu kwalifikują się nie tylko miejsca powszechnie znane z odkładania się w nich tłuszczu, czyli uda, brzuch, pośladki, czy boki, ale także ramiona, łydki i podbródek.

Jak często wykonujemy zabiegi Lipo Laserem?

Lipo laser, Kriolipoliza, Kawitacja oraz RF, czyli Platforma 4in1 Apollo 2000, Urządzenia kosmetyczne, lasery kosmetyczne - IG Medical Team

Aby uzyskać pożądany efekt, warto przyjąć zabiegi w serii, dwa razy w tygodniu. W trakcie kuracji należy zastosow

ać lekkostrawną dietę, pić dużo płynów i wdrożyć wysiłek fizyczny, który może pogłębić pożądane efekty nawet o 150%, ale też eliminuje efekt jo-jo i przeciwdziała ewentualnym zatorom limfatycznym. Chociaż zabieg jest skuteczny sam w sobie, to osoby borykające się ze złożonym problemem cellulitu, czy nadmiarem tkanki tłuszczowej mogą połączyć go z zabiegami drenującymi i ujędrniającymi.

Przeciwskazania:

 • ciąża i karmienie piersią,
 • metalowe lub silikonowe implantów bezpośredniej okolicy poddawanej zabiegowi,
 • stosowanie leków lub ziół światło uczulających przynajmniej 2 tygodnie przed zabiegiem,
 • rozrusznik serca,
 • problemy dermatologiczne, wrzody żołądka, wysokie ciśnienie, cukrzyca, otwarte rany,
 • rany i operacje – nie szybciej niż po upływie 3 miesięcy.

Ze schorzeń warto wymienić:

 

 • chorobę nowotworową, cukrzycę za zgodą lekarza prowadzącego,
 • epilepsję, problemy z krzepliwością krwi lub zakrzepice,
 • alergie lub swędzenie niewiadomego pochodzenia. Leki, przy przyjmowaniu których warto zachować ostrożność, to retinoidy (6 mies. przed zabiegiem), preparaty z dużą dawką witaminy A,

Zobacz Lipo laser Platforma All Inclusive 4 w 1 na naszej stronie 

Shopping Cart