Radiofrekwencja frakcyjna mikroigłowa – czy to działa?, Urządzenia kosmetyczne, lasery kosmetyczne - IG Medical Team

Radiofrekwencja frakcyjna mikroigłowa – czy to działa?

Radiofrekwencja frakcyjna mikroigłowa zyskała swoją popularność już kilka lat temu i wciąż utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetologii estetycznej.

Nic w tym dziwnego, ponieważ połączenie ogrzewania tkanek z czynnikiem stymulującym samoregenerację przynosi efekty, o których mogliśmy kiedyś pomarzyć. Zabieg zawędrował do nas aż z Azji!

Dla kogo jest polecana Radiofrekwencja frakcyjna mikroigłowa?

Radiofrekwencja frakcyjna mikroigłowa jest polecane osobom, które zmagają się z bliznami lub rozstępami, ale nie tylko. Urządzenie pozwala zwalczyć cellulit, poprawić napięcie skóry, a nawet obkurczyć skórę po odchudzaniu lub ciąży. Osoby z przebarwieniami także zobaczą znaczną poprawę w wyrównanym kolorycie skóry. Skarżysz się na “drugą brodę”? Dzięki liftingowi twarzy zostanie po niej tylko wspomnienie!

Powiedzieliśmy już z czego składa się sam zabieg.

A jak działaRadiofrekwencja frakcyjna mikroigłowa?

Dzięki falom elektromagnetycznym oraz mikroiniekcji opracowujemy interesującą nas partię ciała przy pomocy głowicy z zestawem igieł. Moc oraz parametry zabiegu są dobierane indywidualnie pod pacjenta oraz pod obszar poddawany zabiegowi.

Ciepło wytwarzane podczas zabiegu stymuluje włókna kolagenowe do obkurczenia się, oraz pobudza skórę do wytworzenia nowych. Z wiekiem włókna kolagenowe rozciągają się a skóra zaczyna wiotczeć i opadać- to dobry moment na zainteresowanie się zabiegiem RFM. Młodsze pacjentki, którym udało się zrzucić pare kilogramów pomimo ubytków w tkance tłuszczowej często skarżą się na obwisłą oraz zwiotczałą skórę. Po zabiegu odzyskuje ona sprężystość, a to wszystko dzięki temu, że mikro-nakłuciami zmuszamy ją do samonaprawy.

 

W wyniku ciepła także komórki tłuszczowe zostają rozbite, co staje się numerem 1 w walce ze skórką pomarańczową. Działanie zabiegu oddziałuje również na nasz układ limfatyczny, który przyśpieszając pobudza metabolizm do lepszej pracy.

Czy może być coś lepszego? Właśnie te efekty sprawiają, że coraz więcej Pań decyduje się na Radiofrekwencje frakcyjną mikroigłową.

Ile zabiegów radiofrekwencji mikroigłowej  trzeba wykonać,

aby zobaczyć efekty?

Liczba zabiegów jest dobierana indywidualnie w zależności od problemu oraz jego zaawansowania, jednak już po miesiącu od wykonania RFM zobaczymy zadowalające efekty i zmiany. Po tym czasie można także poddać się kolejnemu zabiegowi.

3 miesiące- tyle regulują się procesy zachodzące w organizmie, a co za tym idzie w naszej skórze. To właśnie po tym czasie zobaczymy ostateczną fazę naszej przemiany. Niezaprzeczalnie jest to efekt, którego nie gwarantuje nam żadna z dotychczas opracowanych technik w medycynie estetycznej.

Na co należy zwrócić uwagę?

Wiele gabinetów oferuje przeprowadzenie zabiegu Radiofrekwencji frakcyjnej mikroigłowej Ważne jest, aby zwrócić uwagę, czy fale radiowe przechodzą przez całą długość igieł wprowadzanych do skóry, czy jest to tylko powierzchowne.

Zabieg Radiofrekwencji frakcyjnej mikroigłowej  w praktyce jest tylko delikatnie odczuwalny!

Shopping Cart