Endermologia – co to właściwie takiego?, Urządzenia kosmetyczne, lasery kosmetyczne - IG Medical Team

Endermologia – co to właściwie takiego?

Bez względu na porę roku obserwujemy zainteresowanie zabiegami wyszczuplającymi i modelującymi ciało. Pomagają bowiem w szybkim powrocie do formy po ciąży, znacznie wspomagają kuracje odchudzające, poprawiają wygląd i samopoczucie, które jest przecież najważniejsze. Szczęśliwa Ty, to piękna Ty!  Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii umożliwiamy pozbycie się uciążliwej tkanki tłuszczowej, ujędrniając ciało oraz redukując cellulit. Poczuj się wyjątkowo razem z nowoczesnym i bardzo komfortowym rozwiązaniem w postaci zabiegu endermologii!

Endermologia – co to właściwie takiego? 

 

W gabinetach kosmetycznych dużym zainteresowaniem cieszą się kuracje przeprowadzane przy użyciu urządzenia do endermologii, czyli Medfit 360. Jest to zaawansowany sprzęt przeznaczony do wykonywania zabiegów modelujących sylwetkę oraz endermologii twarzy, rozumianych jako odmładzające działania na twarz.  Wykorzystana technologia eliminuje nadmiar komórek tłuszczowych, ujędrnia ciało, natlenia tkankę oraz przyspiesza wydalanie toksyn. Medfit 360-Endermologia swoją skuteczność zawdzięcza synergicznemu działaniu pięciu różnych funkcji, takich jak vacum (podciśnienie) + rolki, RF (fale radiowe), światło LED,  IR Laser (infrared). Podczas zabiegu skóra jest zasysana przez vacum i „rozciągana” między rolkami. Następuje przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej, co skutkuje wyszczupleniem i redukcją cellulitu. Fale radiowe RF działają w obrębie skóry właściwej, stymulując fibroblasty (komórki skóry) do produkcji i regeneracji włókien kolagenowych. 

Endermologia twarzy – różnice przed i po 

Endermologia, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, zapewnia wyraźne efekty, które docenisz już po pierwszym zabiegu. Co ulega zmianie? Pobudzony zostaje układ limfatyczny i krwionośny, zwiększa się także metabolizm w tkankach. Światło LED spowalnia procesy starzenia skóry (fotoodmładzanie) poprzez odpowiednią długość fali światła, która pobudza mechanizmy regeneracji komórek i wzmaga metabolizm komórkowy, zmniejszając ilość szkodliwych wolnych rodników. Efekty w przypadku endermologii twarzy uwzględniają także niszczenie bakterii wywołujących zmiany trądzikowe, zmniejszając tym samym przebarwienia oraz stymulując procesy odnowy. Zabieg endermologii widocznie poprawia więc jakość, gęstość i napięcie skóry. Ponadto, światło podczerwone (infrared) oczyszcza skórę i tkanki podskórne z toksyn, co przyczynia się do redukcji cellulitu, stymuluje produkcję kolagenu i w efekcie ujędrnia skórę. Pamiętaj – najlepsze efekty uzyskujemy, działając kompleksowo! Warto tu wspomnieć nie tylko o systematycznych zabiegach, ale również o piciu dużej ilości wody, świadomym odżywianiu czy zwiększeniu aktywności fizycznej, które pozwoli Ci utrzymać pożądany efekt jak najdłużej! 

Jak wspomóc zabieg endermologii? 

Bardzo często klientom zaleca się terapie łączone, które zdecydowanie przyspieszają rezultat. Oferta wielu gabinetów urody w zakresie kosmetologii oraz wybranych zabiegów medycyny estetycznej jest kompleksowa i naprawdę szeroka. W zależności od indywidualnych potrzeb można zdecydować się na karboksyterapię, lipolizę kawitacyjną, kriolipolizę lub elektrostymulację. Uczulamy także, aby po uzyskaniu oczekiwanego rezultatu, pamiętać o powtarzaniu zabiegu przynajmniej raz na kilka tygodni, co pozwoli utrzymać świetną formę modelowanych partii ciała. Nie czekaj, pozbądź się kompleksów i poczuj wyjątkowo dzięki proponowanym zabiegom, które są łatwym oraz co ważne – skutecznym sposobem na piękne ciało i zachwyt w oczach innych. 

Endermologia – przeciwwskazania

 

Należy być świadomym tego, że endermologia także ma pewne przeciwwskazania, z którymi warto się wcześniej zapoznać. Choć jest ich niewiele, a sama endermologia nie jest zbyt wymagającym zabiegiem, do przeciwwskazań należy występowanie dużej ilości tłuszczaków, przepukliny brzusznej, zapalenia żył czy aktywnej choroby nowotworowej. Endermologii nie powinno się także stosować w przypadku pacjentów przyjmujących leki rozrzedzające krew, kobiet w ciąży czy karmiących piersią. Jak widzisz, samych przeciwwskazań jest niewiele, a zabieg nadaje się dla większości chętnych. Jesteś zainteresowany?

 

Zabieg endermologii – cena 

 

W profesjonalnych gabinetach kosmetycznych można skorzystać z pomocy specjalistów, którzy w najlepszy sposób zajmują się istotą piękna. Nie zabraknie tam personelu kosmetycznego i lekarskiego z wieloletnim doświadczeniem. Nie musisz obawiać się, że za wybrany zabieg poniesiesz spore koszty. Endermologii, w zależności od częstotliwości wykonywania zabiegów, przypisane są różne kwoty. Bez wątpienia najkorzystniejsze okażą się pakiety oferowane w postaci 8 zabiegów – cena wówczas wynosi 902 zł, a Ty oszczędzasz 418 zł oraz 15 zabiegów za jedyne 1430 – 1045 zł zostaje w Twojej kieszeni! Orientacyjnie, jeden zabieg to kwota 165 zł. W celu indywidualnej konsultacji warto kontaktować się bezpośrednio z danym gabinetem. 

Shopping Cart