KRIOLIPOLIZA – SOJUSZNIK W WALCE Z TŁUSZCZEM, Urządzenia kosmetyczne, lasery kosmetyczne - IG Medical Team

KRIOLIPOLIZA – SOJUSZNIK W WALCE Z TŁUSZCZEM

[vc_row 0=””][vc_column][vc_column_text 0=””]

Kriolipoliza zasługuje na miano królowej pośród zabiegów bezinwazyjnej redukcji komórek tłuszczowych – redukcji centymetrów w obwodach.

KRIOLIPOLIZA – NA CZYM POLEGA ZABIEG?

Zabieg polega na przyłożeniu do skóry specjalnej głowicy, która mocno zasysa fałd skórny. Emitując zimno miejscowo zamraża komórki tłuszczowe, które ulegają kontrolowanemu zniszczeniu, a następnie wydalane są z organizmu w procesach metabolicznych. Rozpad adipocytów, czyli komórek tłuszczowych oraz wydalenie z organizmu uwolnionych kwasów tłuszczowych trwa od 6-8 tygodni. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji

KRIOLIPOLIZA – SOJUSZNIK W WALCE Z TŁUSZCZEM.

Kriolipoliza znajduje zastosowanie m.in. przy modelowaniu sylwetki, rozpuszczaniu tłuszczu, walce z cellulitem, także przy drenażu limfatycznym, pobudzający metabolizm i krążenie krwi. Powoduje odprowadzenie nadmiaru wody i zapobieganie odkładaniu się tłuszczu, zwiększenie napięcia, wzmocnienie elastyczności oraz lifting skóry, redukuje rozstępy i pobudza produkcję kolagenu.

 

KRIOLIPOLIZA – ODCHUDZANIE PRZEZ ZAMRAŻANIE

 

Kriolipoliza – jakie efekty możesz uzyskać

Efekt jakiego możesz się spodziewać po zabiegu kriolipolizy to redukcja centymetrów w obwodach w miejscu wykonywania zabiegu. Każdy zabieg pozwala na odjęcie ok. 2 do 4 centymetrów.  – Oczywiście efekty uzależnione są od kilku czynników w tym indywidualnych uwarunkowań organizmu, jednak to, co niezwykle ważne przy zabiegu kriolipolizy, to picie dużych ilości wody – informują eksperci z salonu Villa Urody – Dzięki miejscowemu schłodzeniu obszaru, na którym wykonywany jest zabieg, doprowadza się do uzyskania efektu lipolizy – rozpadu komórek tłuszczowych. Cały tłuszcz krystalizuje się, a następnie jest wydalany z organizmu przy pomocy naturalnych procesów fizjologicznych. Im więcej wody będziemy pić, tym sprawniej przebiegną procesy filtracji i wydalania niechcianego tłuszczu – dodają.

 

KRIOLIPOLIZA ZABIEG

Bardzo ważna przy zabiegu kriolipolizy jest cierpliwość. Proces wydalania komórek tłuszczowych z organizmu trwa ok. 6 do 8 tygodni. To oznacza, że po takim czasie zobaczysz ostateczne efekty zabiegu! Przy okazji wspomnieć trzeba, że kriolipoliza to zabieg, który nie ujędrnia skóry. Jego celem jest redukcja centymetrów w obwodzie!

 

KRIOLIPOLIZA PRZECIWWSKAZANIA:

Przeciwwskazania przy zabiegu kriolipolizy to:

  • choroby wątroby lub nerek,
  • cukrzyca (niewyrównana),
  • stany zapalne skóry,
  • uczulenie na zimno,
  • skłonność do powstawania rozszerzonych naczyń krwionośnych,
  • choroba nowotworowa.

Ilość zabiegów w serii to 3 do 4 razy w odstępach co 6 tygodni.

 

[/vc_column_text][button title=”Sprawdź ceny urządzenia Kriolipolizy w naszym sklepie!” link=”https://igmedicalteam.pl/kategoria-produktu/kriolipoliza/”  align=”center”][/vc_column][/vc_row]