Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna to dziedzina, która zapewnia wyższą jakość życia, skutecznie przeciwdziałając starzeniu się skóry całego ciała. Zastrzyki z kwasem hialuronowym to jedne z najczęściej wykonywanych zabiegów na twarz, określane jako naturalne odmłodzenie. Kwas hialuronowy odpowiedzialny jest za nawilżenie, elastyczność oraz gładkość skóry. Jego ubytek, następujący z biegiem lat, powoduje odwodnienie i starzenie się cery oraz powstawanie zmarszczek.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Co powinieneś wiedzieć o zastrzykach z kwasem hialuronowym?

Kwas hialuronowy, który posiada wyjątkowe właściwości łączenia włókien kolagenowych i cząsteczek wody, jest skutecznym sposobem na walkę z kompleksami. W swojej ofercie posiadamy bogaty wybór wypełniaczy potrzebnych do wykonania zabiegu na średnie oraz głębokie zmarszczki, różniące się od siebie powierzchnią wstrzyknięć.

Oferowany przez nas asortyment składa się wyłącznie z wypełniaczy medycznych wyróżniających się najwyższą jakością i bezpieczeństwem. Prezentowane przez nas wypełniacze wykonane są z kwasu hialuronowego, który zapewniając w 100% usieciowaną strukturę pomiędzy każdą cząsteczką, uznawany jest za najbezpieczniejszy związek. Wszystkie zestawy do zastrzyków wyposażone zostały w strzykawkę oraz dwie igły.

Zastrzyk z kwasu hialuronowego – jak to działa i jaka jest cena?

Produkty Regenovue do wykonywania zastrzyków z kwasem hialuronowym posiadają bardzo regularną i zwartą strukturę, co powoduje naturalny efekt objętości, zapewniając skuteczne i trwałe utrzymanie efektów się przez długi czas. To jedne z najprostszych i najdelikatniejszych zabiegów, dlatego warto je mieć w ofercie swojego gabinetu kosmetycznego. Klientów przyciągają natychmiastowe i długotrwałe efekty, które często bywają bardzo spektakularne. Decydując się na zakup produktów, postaw na najwyższą jakość, bezpieczeństwo i najnowszą generację! To wszystko znajdziesz w naszej ofercie!

Kup w dowolnym miksie pięć opakowań REGENOVUE a otrzymasz jedno dodatkowe opakowanie gratis.