Lifting twarzy metodą HIFU

HIFU w salonie kosmetycznym

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Zabieg HIFU zaliczany jest do jednego z najbardziej skutecznych w medycynie estetycznej. W trakcie jego wykonywania wykorzystywane są wiązki fal dźwiękowych, które charakteryzują się dużym zasięgiem. W rezultacie HIFU przynosi bardzo dobre efekty. Doskonale sprawdza się w przypadku wykonywania liftingu twarzy oraz ujędrniania skóry. Skoncentrowana wiązka ultradźwięków, przekazana na odpowiednią głębokość, powoduje generowanie ciepła, prowadzące do powstania mikropoparzeń wewnątrz tkanek. Sama skóra pozostaje nietknięta, lecz pod jej warstwą rozpoczynają się intensywne procesy regeneracji i odbudowy. Co to jest zabieg HIFU? Jakie efekty przynosi zabieg HIFU? Dla kogo jest przeznaczony? Jaka jest cena zabiegu?

 

HIFU – co to za zabieg?

Nowoczesne rozwiązania wykorzystywane w medycynie estetycznej dają możliwość poprawienia swojego wyglądu oraz samopoczucia. Popularnością cieszy się między innymi technologia HIFU. Co to jest HIFU? Skupiona wiązka fal dźwiękowych o dużym zasięgu. Od wielu lat stosowana jest również w leczeniu nowotworów. HIFU pomagało lekarzom przede wszystkim w leczeniu raka prostaty. Właściwości fal zostały jednak także docenione w przypadku wykonywania liftingu twarzy. Zabieg pozwala na uzyskanie bardzo zadowalającego efektu w postaci usunięcia zmarszczek, ujędrnienia i wymodelowania skóry. Zabieg kosmetyczny HIFU przynosi szereg zalet, takich jak chociażby podniesienie konturu twarzy i poprawienie elastyczności skóry. 

 

Lifting twarzy metodą HIFU – jak wygląda i czego można się spodziewać?

Lifting twarzy metodą HIFU przeprowadzany jest po uprzednim wywiadzie z pacjentem, który ma na celu ustalenie ewentualnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Procedura nie wymaga wcześniejszych przygotowań i odbywa się bez stosowania znieczulenia. Po dokładnym oczyszczeniu skóry dobrany zostaje odpowiedni transmiter do przeprowadzenia zabiegu. Na skórę pacjenta naniesione zostają linie, za pomocą których można w prawidłowy sposób prowadzić głowicę. Urządzenie HIFU pozwala na odzyskanie młodzieńczego blasku, jędrności i jednolitego koloru. HIFU najczęściej wykorzystywane jest na twarz, lecz nie jest to jedyna partia ciała, której wygląd można za jego pomocą poprawić. Zabieg HIFU z powodzeniem jest także stosowany na brzuch, uda, ramiona i inne obszary wymagające korekty.

 

Jakie różnice można zauważyć dzięki zabiegowi HIFU przed i po? Po przeprowadzeniu procedury włókna kolagenowe ulegają skróceniu, przez co efekt bezpośrednio po zabiegu nie jest aż tak mocno zauważalny. W celu zaobserwowania korzystnych zmian należy odczekać od kilku miesięcy do pół roku. Wówczas skóra zostaje uelastyczniona, następuje redukcja zmarszczek, zmniejszenie porów, zagęszczenie skóry oraz zmniejszenie jej wiotkości. Kontur twarzy zostaje wyostrzony, a okolica szyi i policzków staje się bardziej jędrna. Zabieg HIFU pozwala więc na radykalną zmianę wyglądu skóry.

 

Cena zabiegu HIFU, czyli koszt pięknego wyglądu

Inwestycja we własny wygląd zawsze jest opłacalna. W rezultacie, oprócz efektów wizualnych, po przeprowadzeniu zabiegu zyskać można dodatkowo dobre samopoczucie oraz większą pewność siebie, która pomoże w wielu codziennych sytuacjach. Cena zabiegu HIFU może być zróżnicowana i zależy przede wszystkim od placówki, w której zostanie przeprowadzona procedura oraz partii ciała poddanej zabiegowi. HIFU 3d twarzy to koszt w przedziale 2500-3500 zł. Laser HIFU wykorzystany na poszczególnych partiach ciała, takich jak brzuch, pośladki, uda lub ramiona, to cena około 1500 zł za każdy z tych obszarów. Najdroższe jest skorzystanie z metody HIFU w przypadku wykonania kompletnego liftingu całej twarzy, szyi i dekoltu, wówczas cena takiego zabiegu może wzrosnąć nawet do kwoty 5000 zł. [/vc_column_text][button title=”Sprawdź ceny urządzeń HIFU w naszym sklepie!” link=”https://igmedicalteam.pl/kategoria-produktu/hifu/” icon=”” align=”center”][vc_column_text]

HIFU 3d – nowoczesny sposób na poprawę swojego wyglądu

Co to jest HIFU i skąd wziął się tak duży fenomen tej metody? Dużą skuteczność potwierdza fakt, że HIFU stosowane jest także w medycynie, w tym ginekologii. Doskonale sprawdza się do zabiegów na całe ciało, a uzyskane efekty utrzymują się przez długi czas. Szacuje się, że czas ten może wynosić nawet od 18 miesięcy do 2 lat. Do wykonania całej procedury HIFU konieczna jest specjalistyczna maszyna. Profesjonalne urządzenie, takie jak HIFU Smart Sonic, stanowi gwarancję uzyskania zadowalających efektów, jak również zachowania pełni bezpieczeństwa dla pacjenta. Każda osoba obsługująca urządzenie do zabiegu HIFU powinna przejść również dedykowane szkolenie.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

Shopping Cart